Casa En Felix U Camet Villa
| Wi-Fi WiFi | Roken niet toegestaan Rookvrije kamers | Geen dieren toegestaan Huisdieren zijn niet toegestaan |
Als gasten in Casa En Felix U Camet Villa Barrio Felix Camet verblijven, kunnen ze een bezoek brengen aan het Reserva de Lobos Marinos, dat op wandelafstand van 5 minuten hiervandaan ligt.
Het Parque Camet is op een afstand van 4 km gesitueerd. Culturele bezienswaardigheden in de buurt zijn onder andere de Casa Bruzzone, die binnen circa 15 minuten met de auto ligt. De gesitueerde in Barrio Felix Camet Casa En Felix U Camet Villa is op 2 km van het Utedyc Recreatiepark Santa Clara gesitueerd.
U kunt ook genieten van het uitzicht over de tuin in het vakantiehuis. De 1-badkamer villa heeft een badkamer, voorzien van een bidet en een douche.
Casa En Felix U Camet Villa is uitgerust met een koelkast, een oven en keukengerei om zelf te koken in een eetgedeelte. Carlitos serveert Zuid-Amerikaanse specialiteiten en ligt binnen een straal van 500 meter. Dankzij Guarnicion de ejercito Mar del Plata bushalte, op wandelafstand van nog geen 10 minuten, kunnen gasten gemakkelijk Barrio Felix Camet verkennen.
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Rookvrije kamers
- WiFi
- Parkeerplaats
- Huisdieren zijn niet toegestaan
Horeca
- Keukengerei
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Tuin
Kamervoorzieningen
- Zithoek
- Patio
- Eettafel
- Flat-screen TV
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Vind ik een parkeerplaats in Casa En Felix U Camet Villa?
Gasten van Casa En Felix U Camet Villa kunnen hun auto parkeren op gratis priveparkeerplaatsen. - ❓
Hoe ver is Ástor Piazzolla van Casa En Felix U Camet Villa?
Er is een 5 km afstand tussen Ástor Piazzolla en Casa En Felix U Camet Villa. - ❓
Welke restaurants in de buurt zijn tijdens het verblijf in het vakantiehuis te bezoeken?
Gasten van het vakantiehuis kunnen eten in Carlitos restaurant, dat Zuid-Amerikaanse gerechten serveert. - ❓
Is er een keukenfaciliteit in de villa?
De villa beschikt over een keuken met een oven. - ❓
Zijn huisdieren toegestaan in Casa En Felix U Camet Villa?
Casa En Felix U Camet Villa biedt geen ruimte aan huisdieren.